Casa Para Alugar No Guaruja Enseada
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Para Alugar No Guaruja Enseada med 1 sovrum, som ligger 8 minuter till fots från Unaerp, har en privat pool och är perfekt för upp till 21 gäster.
Den här villan med 7 badrum har ett väldigt bra läge inom 3 km från Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish, medan natursevärdheter som Eden Beach ligger cirka 3,1 km bort. Denna villa ligger också ungefär 10 minuters bilresa från Guarujá Golf Club.
I ett kök i Casa Para Alugar No Guaruja Enseada finns te-/kaffebryggare och ugn. Restaurangen Armazem da Ilha Restaurante Bar, som serverar brasilianska rätter, är belägen mindre än 550 meter bort. Gästerna kan enkelt nå tågstationen Pref Saladino, som är belägen cirka 50 km bort.
- Lokala sevärdheter
- Ilha Pompeba4197 km
- Pitangueiras Beach4,3 km
- Enseada Beach900 m
- Flygplatser
- São Paulo-Congonhas flygplats93 km
- Tågstationer
- Maua42 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Privat strand
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Para Alugar No Guaruja Enseada?
Ja, Casa Para Alugar No Guaruja Enseada erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Para Alugar No Guaruja Enseada?
Ett komplett kök finns på Casa Para Alugar No Guaruja Enseada. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Para Alugar No Guaruja Enseada?
Gästerna får bo på Casa Para Alugar No Guaruja Enseada med sina husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casa Para Alugar No Guaruja Enseada?
Ja, en badtunna finns på Casa Para Alugar No Guaruja Enseada. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Guarujás viktigaste landmärken, inklusive Pernambucos strand (4 km), Praia de Guarujá (4,1 km) och Eden Beach, som finns inom 10 minuters bilresa.